تخفیف های امروز
28421080

شرایط حمل و تحویل کالا

روشهای ارسال و تحویل کالای خریداره شدههزینه بازگشت کالاسفارش عمده یا سازمانیتغییر آدرس پس از سفارش خریدامکان ارسال سریع
روشهای ارسال بر اساس خرید محصول در هنگا خرید مشخص گردیده که به یکی حالات ذیل است: 1-روش تحویل کالا به صورت حضوری توسط مشتری: در این روش مشتری کالا را از طریق حضور در فروشگاه رامِن یا فروشگاه ها و شرکت های طرف قرارداد با رامِن(که کالابرگ های آنها در روی سایت نمایش و توسط مشتری خریداری شده)پس از صحت سلامت و کیفیت آنرا دریافت نموده و در صورت مغایرت داشتن از تحویل کالا خوداری نموده و با پشتیبانی تماس برقرار نماید. 2-روش ارسال توسط پیک موتوری طرف قرارداد با رامِن در هر کجای ایران: در این روش مشتری کالا را پس از صحت سلامت و کیفیت آن از پیک دریافت نموده (که کالابرگ آن از روی سایت توسط مشتری خریداری شده) که تایید مینماید و در صورت مغایرت داشتن از تحویل کالا خوداری نموده و یا با پشتیبانی تماس برقرار نماید. 3-ارسال با پشت پیشتاز: در این روش مشتری کالا را پس از صحت سلامت و کیفیت و پلمپ بودن کامل آنرا از مامور پست ج.ا.ا دریافت نموده (که کالابرگ آن از روی سایت توسط مشتری خریداری شده) که تایید مینماید و در صورت مغایرت داشتن از تحویل کالا خوداری نموده و یا با پشتیبانی تماس برقرار نماید.

چنانچه اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی به شما بازپرداخت خواهد شد. برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود . در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان رامِن، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود
در صورت سفارش یک کالا به تعداد بیشتر از یک عدد ابتدا تیم خدمات مشتریان با شما تماس و درخواست شما را بررسی و بستر مناسب را برای پرداخت و قرار داد فراهم خواهند کرد. بدیهی است باتوجه به تامین کالا از تامین کنندگان متفاوت زمان ارسال با این روش متفاوت می باشد که کلیه مراحل آن به شما شرح داده خواهد شد
در صورتی که ثبت سفارش کالا و محصولات خریداری شده از سوی شما مشتری محترم تکمیل گردد و شما خواهان تغییر آدرس باشید باید سریعا با تیم خدمات مشتریان رامِن تماس حاصل نمایید تا تغییرات لازم انجام پذیرد. چنانچه اشتباه در ثبت آدرس از سوی مشتری باشد و کالا به هر دلیل به دست او نرسد یا فردی از طرف او کالا را دریافت کند کلیه مسیولیت ها با شما مشتری گرامی میباشد.
مفتخریم که به عنوان تنها فروشگاه در ایران میتوانیم محصولات و کالای خریداری شده را در صورت درخواست مشتری در کمتر از 72 ساعت با پیک موتوری به آدرس اعلامی تحویل دهیم. توجه داشته باشید که در صورتی که سیستم ارسال روی کالا و محصولات هنگام ثبت نباشد هزینه آن به صورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد.